این محصول صنعتی جز محصولات با کیفیت شرکت بازرگانی بلبرینگ فیدار گستر می باشد که ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره این محصول و چگونگی خرید و فروش آن در اختیار شما قرار دهیم.

امروزه برند های مختلفی از بلبرینگ صنعتی در سراسر دنیا تولید و صادر می گردد.

یکی از برند های مطرح در این عرصه، برند DPI می باشد که در زیر تاریخچه ی تولید این برند را به طور کامل برای شما بیان می کنیم.

تاریخچه ی تولید خرید بلبرینگ DPI

برای اولین بار در سال ۱۹۸۳ شرکتی در پونه ی هندوستان تصمیم به تولید این برند از بلبرینگ را گرفت.

پس از گذشت مدت کوتاهی از تولید این برند در هندوستان، این شرکت به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تخصصی بلبرینگ دو تکه خودرویی تبدیل شد.

در سال ۱۹۸۵ تولیدات این شرکت تا جایی رونق یافت که نام آن در بورس اوراق بهادار بمبئی به ثبت رسید.

این برند جزء برترین تولیدکنندگان بلبرینگ های دوتکه خودرویی در کشور هندوستان می باشد.

یکی از اقدامات مهم این شرکت در سال ۱۹۹۴، صادرات برند خود به بازار های خاورمیانه و آمریکای جنوبی بود.

با گذشت بیش از سی سال از گسترش این برند، DPI در رده ی بزرگترین و مشهور ترین برند های بلبرینگ ساخته شده توسط کشور هندوستان، در تمام دنیا شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر

شما با مراجعه به فروشگاه سایت ما قادر به خرید و فروش انواع محصولات صنعتی از جمله مدل بلبرینگ اف آ گ هستید همچنین می توانید برای دریافت اطلاعاتی مثل قیمت بلبرینگ اس کا اف و یا بلبرینگ skf نیز با ما در ارتباط باشید.
ما همواره در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات با کیفیت به شما دوستان عزیز رضایت شما را به همراه داشته باشید و شما دارای یک محصول با کیفیت صنعتی کنیم

امروزه تولیدات این شرکت بزرگ، به بیش از پنجاه کشور دنیا صادر می گردد.این شرکت دارای بیش از چهل مرکز تولیدی در سرتاسر دنیا می باشد.

محصولات DPI  که شامل حدود ۳۵۰۰ نوع بلبرینگ صنعتی، کشاورزی و خودرویی می شود بر اساس آخرین استاندارد های ISO ساخته شده اند.

تمام اعضای گروه DPI  بر این باورند که لازمه ی موفقیت، وجود رابطه ای دوطرفه برای همکاری در جهت سود دو طرفه می باشد.بر اساس این باور و استراتژی، تولیدکنندگان باید برای یافتن راه حل سریع  برای نیاز های هر بازار از مشتریان کمک بگیرند.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.