قیمت روز بلبرینگ به عامل های گوناگونی بستگی دارد یکی از مهم ترین آنها برند تولیدشده است, که بسیار حائز اهمیت است و تاثیرمستقیم بر قیمت آن دارد. عامل دیگر سایز آن است که در ابعاد بسیار کوچک به دلیل دقت بالا در ساخت و در ابعاد بزرگ به دلیل استفاده از متریال بیشتر برقیمت آن افزوده میشود.

عواملی که باعث نوسان در قیمت روز خرید بلبرینگ می شود

از دیگر عوامل وابسته به قیمت بلبرینگ, این است که در کدام صنعت استفاده می شوند و جزو کدام بلبرینگ ها هستند: بلبرینگ های صنعتی ، کشاورزی، ماشینی، بلبرینگ صنایع نفت و گاز پتروشیمی ، بلبرینگ سوزنی و خطی ، بلبرینگ صنایع غذایی ، بلبرینگ حمل و نقل …
در هریک از این بخش ها انتخاب نوع بلبرینگ به یکسری عوامل بستگی دارد که بر قیمت آن هم تاثیرگذار است .

 1. نوع بار اعمال شده : بارشعاعی،محوری، تلفیقی.
 2. سرعت زاویه ای ى دورانی: سرعت دوران بالا،سرعت دوران پایین .
 3. .شرایط محیطی: ساحلی، مرطوب ، خشک ، دارای گردوغبار.
 4. فضایی که توسط بلبرینگ اشغال می شود: فضای محدود، فضای گسترده.

علاوه بر مواردذکرشده برای اطلاع از قیمت بلبرینگ مواردی مثل موجودی انبار، قیمت لحظه ای ارز نیزحائز اهمیت است .
برای مثال بلبرینگ های چینی ، بلبرینگ های ژاپنی، بلبرینگ هایی از برند معروف SKFوFAG باهم متفاوت هستند شما می توانید قبل از خرید با مشاوران فنی فیدارگستر مشورت کنید و یا مشخصات هرکدام را در وب سایت ما مشاهده کنید . همراه ما باشید برای بررسی انواع دیگر از بلبرینگ ها که البته جزو پرمصرف ترین ها هم هستند.

پرمصرف ترین خرید بلبرینگ ها

 1. خرید بلبرینگ شیارعمیق: به نظر می رسد که این بلبرینگ محبوب ترین و پرفروش ترین نوع بلبرینگ در میان مصرف کنندگان است که ظاهری ساده دارد این محصول توسط شرکت هایی با برند هایی مختلف تولید میشود .
 2. بلبرینگ خودتنظیم: این نوع از بلبرینگ از شرکت SKF تولید شده است و با ورود آن به بازار ،فروش بالایی به خود اختصاص داد. معمولا برای کار های خاص مانند تنظیم نا همراستایی شفت .
  پس از آن برند های دیگر شروع به تولید از این نوع بلبرینگ یعنی بلبرینگ خود تنظیم کردند که میتوان گفت آن ها هم از کیفیت خوبی برخورد دارند.
 3. بلبرینگ تماس زاویه ای: بلبرینگ تماس زاویه ای انواع مختلفی دارد اگر بخواهیم به کاربرد آن بپردازیم باید بگویم همان طور که از اسمش پیداست به صورت شعاعی و هم به صورت محوری قادر است بار های اعمال شده را تحمل کند .
  این مدل از بلبرینگ ، کاربرد کمتری دارد و البته که مشتریان مربوط به خودش را هم دارد و اغلب فروش آن نسبتا کمتر از سایر محصولات است. برای برسی انواع بلبرینگ تماس زاویه ای میتوان به تماس زاویه با چهار نقطه تماس ، در یک ردیف و در دو ردیف اشاره کرد .
  بلبرینگ کف گرد:به دسته ی چهارم از بلبرینگ ها رسیدیم این بلبرینگ نباید به هیچ عنوان برای مواردی که تحت تاثیر نیروی شعاعی قرار دارند استفاده شود چرا که این نوع ، برای نیرو های محوری طراحی شده است.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.